Malayziyada O‘zbekiston qishloq xo‘jaligi mahsulotlari va qayta ishlangan mahsulotlar savdo yarmarkasi
Kompaniyamiz Malayziyada o‘tkazilgan savdo yarmarkasida ishtirok etib, yuqori sifatli quritilgan mevalarimizassortimentini taqdim etdi. Tadbirga ko‘plab ishtirokchilar tashrif buyurdi va u eksport sohasida tajriba hamda g‘oyalaralmashish uchun ajoyib platforma vazifasini o‘tadi.
Ko‘rgazma bizga mahsulotlarimizning sifati va xilma-xilligini namoyish etish uchun noyob imkoniyat yaratdi. Biz xalqaro bozorlarda xaridorgir bo‘lgan quruq mevalarning keng assortimentini taqdim etdik.
Ko‘rgazma tashkilotchilariga a’lo darajadagi tashkilotchiligi uchun va barcha ishtirokchilarga qiziqarli uchrashuv hamda muhokamalar uchun minnatdorchilik bildiramiz. Ushbu muhim voqeadan so‘ng kompaniyamiz uchun ochilajak yangi imkoniyatlar va istiqbolli kelishuvlarni intizorlik bilan kutmoqdamiz.

Торговая ярмарка узбекских сельскохозяйственных продуктов и переработанных пищевых продуктов в Малайзии
Торговая ярмарка узбекских сельскохозяйственных продуктов и переработанных продуктов в Малайзии
Наша компания приняла участие в торговой ярмарке, прошедшей в Малайзии, где мы представили наш ассортимент высококачественных сухофруктов. Мероприятие было хорошо посещено и предоставило отличную платформу для обмена опытом и идеями в области экспорта.
Выставка дала нам уникальную возможность продемонстрировать качество и разнообразие нашей продукции. Мы представили широкий ассортимент сухофруктов, которые пользуются спросом на международных рынках.
Мы благодарим организаторов выставки за отличную организацию и всех участников за интересные встречи и обсуждения. Мы с нетерпением ждем результатов и новых перспектив, которые откроются перед нашей компанией после этого важного события.